| Vero1 a întrebat:

Daca a-ti afla ca cea mai buna prietena/prieten va barfeste pe la spate sau ar fi prieten/prietena cu voi doar pentru interes, ce a-ti face?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

As lasa-o sa vad pana unde poate merge. Apoi i-as spune ca stiu tot ce mi-a facut si ca prietenia noastra s-a incheiat, dar nu pe un ton nervos sau zbierand. Pur si simplu nu ma intreseaza daca un prieten in minus.Si nu va mai exista "a doua sansa" pentru ca aici nu vorbim de greseala neintentionata ci de a rani cu anticipare. Ceea ce nu se iarta. Dar da daca mi-ar cere ajutorl nu m-as gandi de doua ori si as ajuta-o

10 răspunsuri:
| daii a răspuns:

I-as da jet in cel mai scurt timp! Ala/aia nu e o/un prieten adevarat!

by daiiwinking

| den a răspuns:

As intrebao daca a baut gaz laughing)...glumesc. Ias spune ca n-am nevoie de teatrul ei si sasi gaseasca alte "victime".

| Zambet a răspuns:

As fi indiferenta.winking

Indiferenta doare enorm!

Am trait-o pe propria piele :pwinking

| Allegria a răspuns:

"hai pa"

| ☼loli☼ a răspuns:

As cam da'o dracu (scuze de limbaj) si as strica orice prietenie cu ea, mai sunt o gramada de oameni cu care mi-as putea petrece timpul, si oricum mai bine mi l'as petrece singura decat cu ea. Dar nu m'as razbuna, nu sunt ca ea, doar as nega tot ce a zis (sau as aproba, daca ar spune lumii un secret de'al meu ar trebui sa il accept nu?). Si as ignora'o.

| mary_5801 a răspuns:

Eu nu mai vb cu ea, dar nu pentru ca m-a barfit pe mine, ci pe sotul meu.

| madalykuka a răspuns:

Daca as stii ca ma barfeste as vorbi ca ea,, si no,,, sa vad despre ce e vb
da daca e pentru interes,,,, nu las mai baga cu siguranat in seama pe respektivu respektiva

| candy_5543 a răspuns:

Poy...in primul rand as fi distrusa, stiind ca e prietena mea cea mai buna si ca m-a tradat, apoi, probabil as rupe orice relatzie cu ea...mai sunt oameni pe lume, dar nu as mai avea incredere in nimenisad

| Ingerash Tsacanit a răspuns:

Ash termina prietenia cu ea fara cearta si nu m-as mai impaca niciodata cu ea.

| adina123456 a răspuns:

Nu as mai vb.cu ea niciodata