| thr93 a întrebat:

Cum schimb adresa de mail din.ro in.com?
De ex. eu am adresa xxx.zzz@yahoo.ro si vreau sa o schimb in xxx.zzz@yahoo.com
Multumesc!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti decat daca iti faci alta cu.com

| TheTelemea a răspuns:

Oricum nimeni nu mai foloseste yahoo... fa-ti skype.

| thr93 explică (pentru TheTelemea):

Eu folosesc mail. Sunt multi idioti care atunci cand le zic sa-mi trimita ceva pe mail si le explic clar ca adresa mea e cu.ro ei trimit pe. com

| iZberg a răspuns:

Nu poti sa ti-o scimbi doar da ati stergi adresa cu.ro si ati faci din nou una dar cu.com

| GaBRiElleuu a răspuns:

Daca ti neaparat sa ai o adresa de mail ce se termina in ".com", poti intra pe site-ul Yahoo dar alegi limba Engleza, si iti creezi alt cont (ID), iar domeniul va fi automat @yahoo.com