| andrei2450023 a întrebat:

Daca ai avea un baiat si intr-o zi ti-ar spune ca vrea sa isi vopseasca parul roz sau orice alta culoare deschisa. I-ai permite? Daca nu de ce?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu pentru ca nu traim in anul 2077 cand au luat-o toti razna

| andrei2450023 explică (pentru mgtow):

Cat de ratat sa fii sa zici asta?

| mgtow a răspuns (pentru andrei2450023):

Tu esti idiot, dispari de aici

| Adry05 a răspuns:

Nu mi-ar plăcea să-i interzic copilului să facă chestii, nu mi se pare o aitudine potrivită, mai ales cu chestii de genu cu care nu se rănește pe el sau pe alții. dar nu mi-ar conveni ideea și aș încerca să-i prezint și alt punct de vedere, dacă el consideră în continuare să facă asta... treaba lui. nici nu mă miră la cum arată toți papagalii ăștia de traperi

| andrei2450023 explică (pentru Adry05):

De ce ai incerca sa-i prezinti un alt punct de vedere daca nu raneste pe nimeni?

| Catrice a răspuns:

Pai de ce nu?

| zurick a răspuns:

Yep. Să aibă ce culoare vrea, de ce doar fetele să se poată vopsi?

| Justme1997 a răspuns:

Da, atata timp cat se duce la un slaon si nu face experimente de ars parul pe acasa.

| IzaBella10aug a răspuns:

L-aș lăsa, deoarece are dreptul sa facă orice vrea el, atâta timp cât este legal.