| Seducatorul a întrebat:

Daca ai fi un Copac, ce fel de copac ai alege?

Eu as vrea sa fiu un Bambus!

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

O salcie sau un plop.

| Mădă0611 a răspuns:

Liliac sau Tisa. Primul miroase frumos, al 2-lea arata bine si e otravitor.

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna!
As dori sa fiu un cires. De ce? Pentru ca as bucura o vara intreaga copiii si nu numai. Si adultii ar fi incantati de fructele mele, iar asta m-ar face cu adevarat tare ferecita.
Bye

| τττ a răspuns:

Bună.
Mie mi-ar plăcea să fiu un brad, deoarece aș fi verde tot anul și i-aș bucura pe copii când mă împodobesc și sub mine o să primească daruri de la Moș Crăciun.
Pa, pa.

| ツツツ a răspuns:

Un palmier puppy dog eyes.

| MissGrumphy a răspuns:

Hallo!

brad, verde tot anul