| Nustiujsjsj a întrebat:

Bună, am și eu o întrebare, vorbeam cu un băiat și la un moment dat nu am mai vorbit și azi am aflat ca e cu o fată pe care o bănuiam împreună și aia mi-a dat poză cu ei din pat. Nu știu ce simt, simt un gol în stomac, nici nu pot să plâng deși vreau, ce înseamnă asta…?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Blocheaza-i si pe ala si pe aia care ti-a trimis poze, fiindca nu ai ce vorbi cu ei, odata ce-si bat joc de tine.

Nu merita sa plangi dupa cineva care nu te iubeste si nu da doi bani pe tine, dimpotriva, merita sa fii multumita ca nu te-ai incurcat cu unul care oricum nu te merita si nu avea ce sa-ti ofere, acum fiind libera sa poti avea un alt barbat, mult mai bun si mai dragastos, decat curvarul de care tocmai ai scapat.

| elennaionela14 a răspuns:

Nu merita sa suferi
Nu il mai cauta.