| fabian12345326 a întrebat:

Dacă am adeverință de rrom (nu începeți cu mistourile) pot întra la ce liceu vreau?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

ți-am mai spus odată, du-te la unul care e de nivelul tău (dacă vrei să treci clasa)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare liceu are un anumit locuri pentru rromi, sa nu crezi ca sunt nelimitate

| Stefan1987 a răspuns:

Acum sincer vorbind eu ca roman ma simt discriminat. Tu poate inveti mai prost si vei ocupa locul unuia care invata mai bine.
Daca te duci la un liceu bun si tu nu esti pregatit o sa ramai repetent... du-te undeva la nivelul tau...