| Eduard_Sorin_1990_zpcN a întrebat:

Daca am cunoscut o fata la sala acum 2 zile si m-am bagat in seama, despre un exercitiu cum trebuia sa il faca corect, si am discutat peste o ora, despre o groaza de lucruri ce sunt mai intime, idei si viziuni si ce ne place laughing si cum a ajuns sa spuna ca suntem pe aceeasi frecventa si ce intamplare ca m-a cunoscut, atunci inseamna ca ii place de mine :? :/ Nu cred ca ar fi spus asta dar am fost vreun creeper ciudat. Cred ca vorbea serios. Ieri cand am fost (m-a intrebat cam cand vin de regula apropo) sincer, in capul meu imi facusem idei, dar, cand m-am vazut in prezenta ei, cand am privit-o m-am rusinat laughing) asa sunt, mai timid. Data trecuta vorbisem cu ea dupa ce imi terminasem bine antrenamentul, dar atunci sunt o cu totul alta persoana. Doar am salutat, am intrebat mai tarziu daca are nevoie de ceva la aparat, nu se descurca la ceva, dar, dupa ce si-a terminat antrenamentul a plecat laughing, deci e vina mea ca nu m-am implicat, credeti ca s-o fi simtit jignita sau crede ca as fi indiferent?
Hmm...

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu ar avea de ce să se simtă jignită. Continuă să vorbiți și încearcă să faci tu primul pas dacă chiar îți place de ea.

| Eduard_Sorin_1990_zpcN explică (pentru OnuOnulică):

Stiu dar am mai patit laughing
la fel, cu o fata la liceu, cand ma bagasem cu ea in seama dar dupa, cand ma acceptase, m-am departat, ma intrebase a doua zi, nu ma mai bagi in seama? laughing)) csf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inceput i-a placut de tine, dar esti un creeper deoarece Te ti dupã fundul ei la toate aparatele ca un catelus.Trebuia sa actionezi rapid.
Pastreza distanta doar cand vine ea la tine, rezolvao rapid fara sa te gansesti se doua ori. Deoarece vrea sex de la tine rapid.

| Eduard_Sorin_1990_zpcN explică:

Nu e eronat deloc, e un dobitoc ce m-a trolluit, ce vrei?