| radu85 a întrebat:

Daca am dat ignor la cineva cum pot sai scot ignorul? sa fie iar in lista mea de mesS?

Răspuns Câştigător
| Missy a răspuns:

Dai sus la messenger -->preferences, ignore list.cauti acolo id-ul respectiv si ii dai "remove". apoi adaugi normal id-ul in listahappy

11 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Buna. Dai sus la mess,unde scrie Messenger,apoi pe Preferences si din lista aia,alegi Ignore List. acolo iti apar toti cei pe care ii ai la ignor. Click pe id-ul pe care vrei sa-l stergi de la ignor, dai Remove, apoi poti sa-i dai din nou add in lista si gata. big grin

| Mao a răspuns:

Intri pe mess, după dai la Messenger -> Preferences -> Ignore list -> Îi cauţi id-ul în căsuţa ce-ţi apare -> Remove -> Apply -> Okay.
După în lista ta de contacte cauţi id-ul din nou. În dreapta sus ai "add" sau "ignore". Dai pe add -> Okay. Şi gata. happy

| Dennys1521 a răspuns:

Intri la messenger sus
preferincce
ignor list
dai click stanga pe el si dai remove
apoi intri in lista
si il adaugi de la plusu ala la id
baftabatting eyelashes

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Intri pe id tau, dai la messenger-preferences-alegi "ignore list" si acolo scrie remove-apesi pe cine vrei sa fie scos de la ignor si dai remove si apoi ii adaugi din nou id(la fel cum ai baga un id nou). Bafta!

| ZethOfficial a răspuns:

Ctrl +Shift +P si iti apar preferintele Cauti ignore list si Voila il marchezi si apesi pe delete apoi il bagi din nou il lista

| Ćřęøےίиąą a răspuns:

Dai clik pe mess

dupa aia dai " CTRL+SHIFT+P" si ati apare o lista cu cei pe care ai ai la ignor si acolo dai clic o data pe cel pe care vrei sa-l scoti dupa aia dai "REMOVE" APPLY si dupa aia OK si dai so cauti in lista de mess cu idul si ai dai add din nou si gatawinking sper ca te-am ajutathappy

| DعeutZa a răspuns:

Dai sus in stanga la messenger, preferences, ignore list si dai clik p cine vrei sa adaugi apoi add:*

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna
sus la messenger scrie-Messenger-preferences-apoi ignore list-cauti persoana-remove si o cauti in lista si dai add
!

| Anonim1596 a răspuns:

Simplu...Intri pe Messenger.primul de langa Contacts, Actions, Help.de sus...Intri pe preferences.La optiunea Ignore List.dai click pe id si remove.gata love struck

| Grigoo a răspuns:

Stergi id si il bagi din nou in listahappy

| candy123 a răspuns:

Nu se mai poate