| Nustiu2992292991 a întrebat:

Dacă am decât un testicul, penisul mai poate creste? Am 15 ani si sunt îngrijorat

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca mai creste penisul, conform mostenirii genetice de la tatal tau, pana la varsta de 16 ani, indiferent ca ai unul sau 2 testicule.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În luptele de la Băicoi,
Nae și-a pierdut un cai.
Da da e adevărat,
Nae trebuie decorat.
Du-te-n aia mătii, Nae,
Statul nu mai are câini.
Nici o legătură una cu alta. Și dacă nu va mai crește, dacă intră, își face treaba.

| mihai69 a răspuns:

Da.
Și tu nu ai „decât" un c0i, ai „numai (sau doar)" unul... Mama ei de gramatică!

| Sofer a răspuns:

Mai creste.

| Donsavas a răspuns:

S ar putea să ai nevoie de suplimente cu testosteron. Mergi la un endocrinolog.

| Maiubestemama a răspuns:

Hohooo! O sa ti creasca ca la negru de 20 de cm! Esti norocos!