| IonIonut a întrebat:

Hey, salut.TPU. vorbeam cu un prieten si ne contraziceam. El spune ca chiar si daca ai fumat 3-4 tigari si le-ai fumat acum 4 ani el zice ca acum inca poate sa iti depisteze daca iti faci analizele cum ca ai fumat, si eu ziceam ca nu este adevarat. Este adevarat? Dau funda promit! :*laughing

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Nicotina si restul substantelor pe care le contin tigarile nu raman in sange o perioada atat de mare de timp, mai ales ca a fost vorba doar de 3-4 tigari. Doar daca cineva a fumat cativa ani buni la rand, constant, atunci da, e nevoie de aproximativ 5 ani ca sa se curete organismul. Dar in cazul de fata nu, nu se va vedea la analize.