| Anonimus_1246 a întrebat:

Daca am internet prin romtelecom stau la tara am rooter si viteza de 4mb in contract pot juca fifa 08 online? pllssss big grin cine ma si invata cum se face si joak un meci de proba cu mine are fundita 100%

4 răspunsuri:
| lifeForJesus a răspuns:

Poti juca linistit fifa 08 la viteza asta!

| Neghinitza_8409 a răspuns:

Depinde daca vrei sa joci campionate sau doar meciuri individuale. In legatura cu campionatele nu te pot ajuta, dar daca vrei sa joci un meci individual cauta-ma pe yahoo messanger la id a. lexus_2107!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate. Ai nevoie de minim 512Kb/s, așa că n-ai probleme.
Habar n-am să joc Fifa, nici nu-l am instalat, deci mai departe nu te pot ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate juca fifa 08, prin hamachi.An caz de ai deja aceasta informatie te rog sa-ma scuzi.