| Deliaaa2003 a întrebat:

Daca am luat 7 40 in simulare la romana exista sanse sa iau 9 in examen?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Da, dar depinde cum inveti si ce subiect iti pica. Teoretic, trebuie sa te astepti la orice si sa fii bine pregatita pentru examen. Poti lua o nota mai mare - ceea ce e foarte bine -, la fel cum poti obtine un punctaj sub 7, 40, daca nu te concentrezi sau nu pici pe subiect. happy
Presimt ca esti o fata silitoare si vei obtine o nota mai mare decat la simulare! big grin Succes!

1 răspuns:
| Strongerthanyou1 a răspuns:

Da, chiar mai mult, sunt cazuri in care unii au luat 3 in simulare, iar la examen peste 8