| PlasMatic a întrebat:

Daca am luat 7 la geografie 5.50 la romana si 2 la mate la anul pot sa dau iar tot si din geografie ca sa ridic nota de exemplu?

Răspuns Câştigător
| JustSmile92 a răspuns:

Da. Poti sa faci asta dar acum depinde de tine. Daca crezi ca poti obtine o nota mai mare la geografie fara sa pierzi mult timp fa-o. Daca nu mai bine te axezi pe matematica si romana unde cred ca poti sa obtii o nota mai mare. Bafta!

2 răspunsuri:
| cristina_6005 a răspuns:

Sigur ca da. Te poti inscrie din nou la toate trei probele daca vrei, insa e neaparat sa te inscrii la mate. Mult succes la anul!

| SweetnothingAli a răspuns:

DA dar nu te sfatuiesc sa faci acest lucru, cel mai indicat in cazul tau ar fi sa incerci sa dai din nou la mate unde e obligatoriu si la romana unde cu putina atentie poti obtine o nota buna. decizia iti apartine. succes