| PlasticMoon a întrebat:

Daca am media 8.24 si media de la profilul respectiv este 8.69 am sanse sa intru daca il trec primul pe lista de optiuni?

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Buna!
Depinde, nu este regula ca media de anul trecut sa fie ca cea de anul asta, s-ar putea sa scada, s-ar putea sa creasca. Daca scade iar tu il pui primul, ai sanse sa intrii. Insa daca ramane asa, nu are importanta daca il pui sau nu primul, nu poti intra.
Ai grijahappy Succes!

| PlasticMoon explică (pentru whatevernvm):

Mi e frica din cauza ca sunt doar 28 de locuri...

| Dianaㄨ a răspuns:

Da, acum depinde foarte mult de nivelul intelectual al generatiei tale. Pune-l primul pe lista de optiuni si vezi ce se intampla, nu ai ce sa pierzi!

| ionutiulian1997 a răspuns:

Depinde de elevii care se inscriu la acel liceu. daca toti au media mai mare ca tine nu vei intra.insa daca te afli in nr de elevi din profilul respectiv vei intra. oricum nu stiu daca are leg cu ordinea insa pune-l primul. fundaaaaaaaaaaa?