| Mihai543215 a întrebat:

Daca am o optiune la telefon pe orange de minute 1000 min si 60 nat, ( optiunea e de 1 an si ) si mai am o zi, dar am nevoie neaparat de alta maine cum fac sa imi anulez optiunea asta inainte sa imi expire minutele? In caz ca nu ati inteles : Cum imi anulez optiunea inainte de expirare?

1 răspuns:
| Drăăă a răspuns:

Pana acum nu se putea anula.Dar au bagat o lege unde o poti schimba, doar ca trebuie sa platesti factura pe luna respectivahappy.Asa am patit si eu. Funda?big grin