| Ale_Alessia_1994 a întrebat:

Daca am semnat un contract azi cu o firma de modele si am platit deja 360 de lei, as putea sa renunt la contract si sa mi se dea banii inapoi? Pentru ca am impresia ca este o firma care nu se tine de cuvant.

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dacă renunți, nici tu nu te ți de cuvânt.
Baftă.

| GăbițuGabriel a răspuns:

Da., poti sa renunti la contract mai ales ca ai si o impresie proasta despre acea firma. happy Lor poti sa le zici ca te-ai razgandit sau altceva ce iti trece prin minte. happy

| Ale_Alessia_1994 explică (pentru GăbițuGabriel):

Da, dar oare imi inapoieaza banii? x_x

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru Ale_Alessia_1994):

Cu inapoierea banilor vorbesti cu ei ii intrebi pur si simplu daca iti da banii inapoi. happy