| Irinaaaa123456 a întrebat:

Daca am tipat la un profesor spunand"CE VREI?" si acesta a facut referat pentru a ma baga in consiliu, ce medie voi avea la purtare?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mda, asta-i educația pe care ai primit-o de la părinți.
Ți-ai semnat condamnarea! În ce clasă ești? Media poate scădea la 5 sau 6 (se va vota în Consiliul profesoral). S-ar putea să îți facă și o sesizare la poliție, iar atunci vei primi și o amendă (între 500-1000 lei), cât și nota scăzută la purtare.
PS Ai grijă ce faci la disciplina pe care o predă el. S-ar putea să ai foarte mari probleme (chiar și dacă e vorba de corigența din toamnă). Nu te uită.

| Irinaaaa123456 explică (pentru floresdemayo):

Este vorba de ora de geografie, totul a inceput din cauza unui coleg care a inceput sa minta profesorul cum ca as avea sentimente pentru el etc..si la un moment dat m-am enervat pentru ca m-a facut de rusine in toata clasa si fata profesorului, dar si pe colegul meu l a bagat in consiliu.P.S.la materia dumnealui am doar nota 10 iar la celelalte materii sunt smirna

| Irinaaaa123456 explică (pentru floresdemayo):

Sunt clasa a7

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai mica decat o ai acum.
La asa lipsa de respect, te exmatriculam direct.

| Raniaa a răspuns:

Prostia se plătește, îți poate scădea 1, 2, 3 puncte la purtare, depinde cât de "ofensat" s-a simțit, cât de sensibil a fost în ziua aceea.