| AndreyuuEyuu a întrebat:

1.Buna din nou... Daca te prinde directorul in curtea scolii ca tragi si tu un fum dintr-o tigara, in afara de scaderea notei la purtare te poate baga in consiliu profesoral?
2.Sau daca un profesor te prinde pe hol ca te saruti cu o fata te poate baga in consiliu profesoral?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La faza cu tigara, poti sa primesti amenda, ori sa faci diferite treburi pentru scoala, voluntariat.

cat despre faza cu sarutul, daca e vorba despre fata aia de 12 ani, pe care ai pus ochii aici

http://www.tpu.ro/......de-12-ani/

sigur ajungi nu doar in consiliu, ci si la stirile pro tv, plus niste drumuri spital / politie, daca vor afla parintii minorei.

| AndreyuuEyuu explică (pentru anonim_4396):

Nu e vb. de fata de 12 ani, e de alta fata ca jucam adevar si provocare.