| MetalLover a întrebat:

Daca am un CD cu muzica si vreau sa mai adaug melodii in el cum sa fac?

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Dapa ai bagat deja melodiile pe cd, cu nero sau cu alt program, ai o singura posibilitate. Daca pe cd scrie Rewritable sau ceva de genul, poti incerca cu Nero Back It Up, sa stergi ce ai pe cd-ul respectiv si sa bagi iar melodiile + ce mai vroiai.
Daca nu scrie pe cd asa ceva, e unul normal, nu ai ce face, acele cd-uri/dvd-uri nu pot sterge continutul lor.
Eventual iti poti cumpara alt cd, si daca viitoare sa fii mai atent.