| Alexandra9909 a întrebat:

Daca am varsat de vant si ma sarut cu un baiat ia si el varsat?

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Daca n-a avut in copilarie da. Daca a mai avut baga-i limba pe git fara frica pentru ca are anticorpi.

10 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

In primul rand, daca ai varsat de vant trebuie sa stai in casa doua saptamani, pana iti ies toate bubitele, se usuca si cad de la sine. In al doilea rand, daca acel baiat nu a avut in copilarie varsat de vant, se va molipsi cu siguranta si doar daca stai alaturi de el, fara sa-l saruti. Si pentru asta iti va "multumi" cu varf si indesat. In alta ordine de idei, in cazul cel mai probabil ca ai mancarimi, sa nu te scarpini, caci vei rupe bubitele si apoi iti vor ramane semne pe toata viata. Totusi, ma mir ca parintii tai nu cunosc faptul ca varsatul de vant este contagios (molipsitor) si ca trebuie sa stai in casa obligatoriu, pentru a nu contamina si pe altii care nu au avut aceasta boala. Sanatate maxima!

| Kafeeaua a răspuns:

Depinde de el cat de sensibil este dar in cele mai dese cazuri DA, deoarece varsatul de vant este o boala care se raspandeste foarte repede

| buzeduulci a răspuns:

El ia varsat de vant doar daca nu s-a imbolnavgit inaintea ta, cu mult timp in urma.
atat timp cat el a avut varsat de vant, nu e nimic.
happy
funda?puppy dog eyes

| alle1998 a răspuns:

Cred ca da. mai mult ca sigur

| Piny a răspuns:

Daca el nu a avut, da.

| irynnel a răspuns:

Daca el nu a mai avut varsat de vant poate sa ia

| cristians a răspuns:

Da

| Sabrina_7379 a răspuns:

Depinde draga! Daca el a mai avut odata varsat de vant atunci sunt sanse foarte mici ca sa-l mai ia odata
Incearcahee hee

| Pookie a răspuns:

Daca el nu a avut varsat va face.

| gesica a răspuns:

Normal ca ea si el daca nu a avut dar daca a avut si el varsat de vant nu are cum sa mai ea odata ce ai avut nu mai iei si a doaua oara...