| Monyyyyy a întrebat:

Dacă anulez cererea de prietenie trimisa cuiva, el poate vedea, pe Facebook?

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Ii dispare notificarea de pe Facebook dar e posibil sa ii raman in bara de notificari cand gliseaza in jos, chiar daca in momentul cand acceseaza notificarea nu ii va arata nimic si il trimite la fluxul de postari.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poate vedea, odata ce ii refuzi cererea.

| dullcat a răspuns:

Da, va vedea.

| lpavel a răspuns:

Nu!

| Hyperion7 a răspuns:

Apare că i-ai trimis cerere și sub numele tau apare "cerere ștearsă"

| Furnicuta000 a răspuns:

Poate pentru ca notificarea ramane mai mult timp acolo chiar daca anulezi cererea.

| Anonimboy111 a răspuns:

Ii apare cand ii trimiti cererea, chiar daca o anulezi el stie ca i ai dat inainte cerere