| Roxanna197a a întrebat:

Daca as manca doar fructe si legume+20 minute de alergat cam cat as slabi in 2 luni? Multumesc :*

5 răspunsuri:
| Loka a răspuns:

De ce sa slabesti, nu ai vazut-o inca pe Valeria, tot asa a vrut si ea sa slabeasca si uite cum a ajuns.http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Roxanna197a explică (pentru Loka):

Pentru ca la 1.60 am 70 de kg big grin sad

| Loka a răspuns (pentru Roxanna197a):

Nu e nici o problema eu am 1, 75 si cam tot atatea kg.Cine te iubeste, te iubeste exact asa cum esti

| Roxanna197a explică (pentru Loka):

Faza ii ca eu nu ma iubesc asa big grin

| Loka a răspuns (pentru Roxanna197a):

Pfff,lumea asta, pai daca vrei sa slabesti slabeste, ai vazut-o pe femeia aceea?