| BacaCostin a întrebat:

Daca ati avea de ales intre galaxy mini S5570 si Nokia c7 ce ati alege happy?

Răspuns Câştigător
| Madalinaaa2497 a răspuns:

Cu siguranta galaxy. Adica, in top vanzari, top cele mai bune sunt Samsung-urile. Si eu am tot un telefon marca Samsung, de vreo 6 ani si inca merge foarte bine ( e cu touch)

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlleSss a răspuns:

Heii.
Păi, sincer, Nokia c7.
Baftă!

| Kazumi a răspuns:

Nokia c7

| raluanna a răspuns:

Galaxy mini! Cu siguranta! E mai dragut (in opinia mea) si are android, ecran tactil foarte bun si wi-fi hotspot laughing Mie mi se pare un telefon super.

| MireElaaa a răspuns:

Si galaxy mini S5570 e in interesant, are android, ai cam avea posibilitati la aplicatii. Dar si Nokia c7.