| croissant a întrebat:

Daca ati avea de ales intre Londra si Timisoara ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| Dragosdoar a răspuns:

Timisoara daca vreau mai multa iguranta si mai putintei bani, Londra daca vreau multi bani si mai putina siguranta. Sunt multi imigranti in Londra, imigranti rai si nu numai arabi, sunt mafii de toate natiile acolo.
Dar fara nici o constrangere, Timisoara

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

New Yorklaughing
Unde ti-e mai bine ție.

| SilentRain a răspuns:

Londra

| OldSoul a răspuns:

Londra, deoarece, cred ca m-as simti mult mai bine printre straini, desi, si pe acolo sunt suficienti romani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca spiritul naționalist nu te leagă de România, alt motiv nu ai sa rămâi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur n-ai greșit orașele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intrebi unde m-as muta, atunci clar in Timisoara. N-as vrea sa fiu parte dintr-o societate alterata de oamenii alfabet.

| gogu220 a răspuns:

Asta ar fi ca şi cum ne-ai punem să alegem între porumb şi potecă.
Depinde de ce faci.

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Noua Zeelanda