| Jokers666 a întrebat:

Daca ati avea puteri pananormale doar pentru o zi ce fel de puteri v-ati dori sa aveti?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Puterea dumnezeiasca. Ma ocup de lumea rea sa ajunga in iad - inclusiv cele care inseala apoi fac sa fie bine in toata lumea. Stabilesc normalitatea de rand

| Denyx16 a răspuns (pentru mgtow):

Iara te iei de femei frate,lasă-le să respire, dacă ești obsedat după ele nu te aștepta să îți meargă bine, le denigrezi, dar degeaba o faci, interiorul tău moare după ele.

| Jokers666 explică (pentru Denyx16):

Ce spui frate, eu nu te am intrebat asa ceva

| mgtow a răspuns (pentru Denyx16):

E treaba mea ce am cu ele, ocupate de viata ta daca vrei sa fi sanatos nu de grija altuia

| Jokers666 explică (pentru mgtow):

Ba tu ma confunzi eu nu am nicio treaba cu ele

| Jokers666 explică (pentru mgtow):

Si tu vorbesti despre altceva nu vorbesti de subiectul care l-am adresat eu la aceasta intrebare

| mgtow a răspuns (pentru Jokers666):

Ii ziceam lu denyx... ii cade rau ca nu suport materialistele... au noroc alea ca nu am controlul absolut in lume altfel erau expediate de aici si ramanea lumea care merita pe pamant, la fel si aia rai rezolvati trimisi in jungla cu smecherele sa se descurce in viata

| mgtow a răspuns (pentru Jokers666):

E firesc pentru ca apare raspuns pentru-... tu gresesti zicand asta

| Jokers666 explică (pentru mgtow):

A da scuze

| Jokers666 explică (pentru mgtow):

Scuze nu am bagat de seama apropo credeam ca imi zice mie

| Denyx16 a răspuns (pentru mgtow):

Nu imi cade rau nimic,nu stiu cat ai inteles din ce am spus eu mai spus,tu esti cel afectat de realitate,acest site se bazeaza pe raspunsuri si intrebari, iar eu ti-am spus ca nu toate sunt cum crezi tu, daca mergi pe principiul asta nu mergi niciunde, stai linistit ca mie nu imi pasa de tine sau de "materialistele pe care le numesti tu", eu mi-am spus punctul de vedere,

| Denyx16 a răspuns (pentru Jokers666):

Puneti o pereche de ochelari ca sa vezi mai bine raspunsurile.

| mgtow a răspuns (pentru Denyx16):

Stiu cu ce gen de femei am de-a face si avem libera exprimare peste tot, mi-e indiferent ca le deranjeaza pe alea care sant pe interes cand zic adevarul pe aici. Mai rau e cand nu se afla realitatea

| Denyx16 a răspuns (pentru mgtow):

Da dar nu trebuie sa le jignesti intr-un mod brutal,nu stiu cati ani ai, dar garantat nu stii sa te comporti cu o femeie, daca le sari in brate la disperare este si normal ca te vor refuza, femeia e greu de cucerit, daca stii cum nu va fi greu.

| mgtow a răspuns (pentru Denyx16):

Ce zici ma acolo ca nu stiu sa ma port cu ele laughing mai baiete tu habar nai de viata si imi dai mie lectii, inca nu le cunosti bine incat sa zici asa ceva de mine. Adormiti ca tine vor exista toata viata care se lasa manipulati de femei, altii nu se lasa si sant care au nimerit bine cu ele si se impaca bine, dar acum... nu te astepta la povesti serioase

| Denyx16 a răspuns (pentru mgtow):

Din moment ce te plângi ca un pămpălău da nu știi să te porți cu ele, eu nu mă las manipulat de nimeni, înțelegi totul diferit, e nu îți dau lecții ci sfaturi că să nu te mai plângi.

| mgtow a răspuns (pentru Denyx16):

Tu nu ai inteles ca eu am de.a face cu alt tip de femei. Alea rele & viclene care stiu sa le invart printre degete. Nu mai sant un tip care vrea ceva stabil pentru ca m.am lamurit ca nu am cu cine

22 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Sa dau timpul înapoi, sa îl opresc sau sa îl dau înainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să devin invizibilă, ha ha.

| Michaeel a răspuns:

Calatoria in timp sau invizibilitate.

| Anonima163333 a răspuns:

Sa zbor, sa citesc gandurile si sa ma teleportez

Răspuns utilizator avertizat
| PaulAndrei32 a răspuns:

Daca as avea o putere aceea ar fi sa iti bag mintile in cap