| anonim_4396 a întrebat:

Ce puteri ati dori sa aveti pentru o zi, eu una sa ma teleportez. Cel mai bun raspuns FUNDA

Răspuns Câştigător
| alone a răspuns:

Asi vrea sa pot controla minti! sau sa pot citi ganuri! Sarbatori ferikite:*

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai cred ca as alege sa aud toate gandurile tuturor si sa-mi dau seama ce si` cum sau sa fiu invizibila si sa aud tot ce zic alti cand nu sunt cu minesmug.
BaFthA`! cRaciun Fecirit`!

| Rrrr a răspuns:

Pentru o zi mi-aş dori să pot să fiu invizibilă, astfel aş putea face tot ce acum mi-e imposibil şi când spun asta nu mă refer la lucruri rele, dar aş vrea ca ceilalţi să vorbească despre mine în prezenţa mea ca şi cum nu aş fi acolo, să intru oriunde fără să ţtie cineva acest lucru etc.smug

| Beibii_6447 a răspuns:

Mi-ar placea sa pot citi gandurile oamenilor love struck
Sau mi-ar placea sa pot da timpul inapoi love struck
Sau sa fiu invizibila laughinglove struck

| MadaTeIntreaba a răspuns:

Sa pot sa zbor si sa am parul panaa pe jos, dar nu vreau sa citesc gandurile oamenilor sau sa recunosc orice fata (deja fac asta) big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| Maryana11 a răspuns:

Pentru o zi cred ca as vrea sa pocnesc din degete si sa 'mi apara in fata lucrul la care m-am gandit atunci.laughing :-> happy

| MaryJane11 a răspuns:

Kxsdfsfdgzfdzgfd