| Moncherie a întrebat:

Daca ati putea pune o intrebare haioasa unui profesor care ar fi aceea? (Precizati ce profesor e. Ex: prof de mate) Cea mai buna intrebare primeste FUNDA

Răspuns Câştigător
| XDeiutzaX a răspuns:

Care a fost primul:oul sau gaina?laughing(matematica) Dati-mi gradul relativ absolut la acololaughing(romana) Care a fost primul an inainte de hristos?-1760?laughing(istorie)

1 răspuns:
| Dianananahalfpastee a răspuns:

Prof de desen : Fata dvs e in renovare?
Prof de istorie(dupa ce zice un an) : Nu zau? si strabunica explica mai bine.