| Daria a întrebat:

Daca ati vrea sa va sinucideti care ar fi motivul pentru care ati face-o?laughing

Răspuns Câştigător
| Puf a răspuns:

Ar trebuii sa fie o problema foarte mare ca sa am curajul sa fac asa ceva si lasitatea sa infrunt problema.

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai o persoană care are probleme psihice (depresive) poate gândi așa ceva!
Ce este de râs?
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Nu am motive, dar in niciun caz nu m-as sinucide pentru un baiat!
poate daca mi-ar muri(Doamne fereste) cineva din familie.

bye-bye

| curiozitatea a răspuns:

Daca nasi reusii la examenlaughing Sau asi ramane corigenta sau reptenta sau daca asi fii fraiera claseilaughing
Dc? Tu dc ai faceaolaughing?

| Daria explică:

Eu nu vreau sa fac asta, oricumlaughing
Din punctul meu de vedere am o viata perfecta:sunt sanatoasa, am o familie fericita, iubesc multi oameni din jurul meu si sunt iubita, sunt fericita...deci chiar nu as avea motive sa fac asta.Era doar o intrebare, o simpla curiozitate.hee hee

| Adorable a răspuns:

Nu m-as sinucide in veci, dar sa zic asa, ca raspuns la intrebare, daca mi-ar muri o persoana foarte draga si suferinta m-ar determina sa fac asta.

| Lace a răspuns:

Viata happy

| Mauve a răspuns:

Nu as vrea sa ma sinucid.Chiar daca uneori nu se intampla tocmai pe placul meu, timpul le rezolva pe toate si nu e nevoie sa te sinucizi din cauza unei suparari.

| RXN a răspuns:

Trecand peste tentativele din trecut care au avut ca motiv niste probleme emotionale destul de grave, as face-o din pura mandrie, sa nu ajung povara sau batjocura cuiva.

| Biby a răspuns:

Buna!
Nu cred ca as vrea sa ma sinucid, deoarece viata are multe bucurii si nu trebuie irosita.
Chiar daca am destule probleme, nu m-as gandi sa ma sinucid.
Poate doar odata, acum cateva saptamani ca m-am certat cu parintii mei.:-J
Dar mi-am dat seama ca nu trebuie si ca mai am 100 de ani de trait.happy
Bye-Bye!kisskisskiss

| isa_8499 a răspuns:

Disperare straight face

| Diana_9123 a răspuns:

Buna. Nu m-as sinucide in nicio situatie. Viata iti este data s-o traiesti, cu bune si rele.

| SpuFF a răspuns:

Pai eu sincer pentru ca:
-nu exista prieteni adevarati
-nu as mai avea chef sa fiu barfita pe la spate
-sa nu ma mai tachineze parinti
-sa ii fac pe cei care ma urasc fericiti

Tu, daca nu ai motive, de ce ai face asta? Poate tu poti avea o viata perfecta, si nu iti doresti asta (un motiv) sau poate te regasesti in ce am zis mai sus... Daca e doar o intrebare e haioasa. Dar daca chiar vrei sa faci asta (tu). toti de aici o sa iti zica "nu face asta!"

nu aveti nici-un drept, sau sunteti toti "voacea ei interioara" si ii spune-ti ce trebuie sa faca? lasati-o sa faca ce vrea.

daca nu te sinucizi e o intrebare tare laughing
poate am parut un pic ca dura whistling
asta e;*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil daca as ramane complet singura pe pamant. Fara familie, prieteni, fara nimeni cu care sa vorbesc.

| sasha_2369 a răspuns:

Nu m-as sinucide din niciun motiv. Motivul : doar oamenii debili mintal o fac happy