| inteligenta a întrebat:

Sal, voi vreti sa va sinucideti? si dc?

4 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Normal că nu vreau, şi niciodată nu m-am gândit să fac aşa ceva. Deoarece cred că am o viaţă frumoasă, chiar dacă uneori trec prin momente grele, încerc să le uit.

| a1doru a răspuns:

Daaa.cand am citit postarea ta, tocmai plecam sa ma sinucid prin omorarerolling on the floor

| Francesca17 a răspuns:

Buna.
Eu personal nu as dori sa ma sinucid.
Pentru ca viata este cel mai frumos lucru din viata oricarui om,iar noi trebuie sa o traim cat mai bine. Avem momente in care suntem tristi,altele frumoase... Daca te sinucizi viata nu o mai poti cumpara iarasi deci este bine sa traim cat mai bine posibil, fiindca viata nu dureaza o eternitate. Trebuie sa fim in pace si armonie cu totii kiss! Sper ca te-am ajutat kiss!
Pa, pa wave.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata este cel mai important lucru, chiar daca este mai frumoasa pentru unii si mai trista pentru altii. Viata este mai mult decat un obiect. Un obiect l-ai pierdut si iti cumperi altul, dar alta viata nu iti poti cumpara. Ai una singura si trebuie sa o traiesti!