| GoddessMaui a întrebat:

Daca te-ai sinucide, ce ai scrie intr-un biletel? Ce mesaj ai vrea transmiti pentru restul lumii? Nu vreau raspunsuri gen ca nu vreti sa va sinucideti, mai bine evitati intrebarea.

Răspuns Câştigător
| MrSoapte a răspuns:

Tu da bi da best!

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi-a ajuns pana aici traiul vietii, am 60 de ani si nu vreau sa ajung imobilizat la pat. M-am bucurat pana acum ca am condus de mi-au sarit capacele si am impacat constiinta mamei mele sa fiu si sofer pe autobuz, sa nu ma inmormantati, incinerati corpul si lasati-l la crematoriu intr-un ghiveci.

| Bacemi a răspuns:

Ca nu trebuie sa complicam viata. Sa faca ce simt si sa nu le pese de parerea celorlalti. Vorba aia: n-ai dusmani, n-ai luptat pentru nimic in viata, deci esti un zero.

| darrio2007 a răspuns:

Evit intrebarea.

| GoddessMaui explică (pentru Holocaust):

La Multi Ani! :X desi nu te cunosc.

| Holocaust a răspuns (pentru GoddessMaui):

Mda,cam devreme, dar multumesc, necunoscuto.((:

| Liviu a răspuns:

As scrie ceva concrect.
CUm ar fi " BrB " =) va bantui pe toti buhuuu laughing care imi va folosi pc-ul il bantuiiii si etc; ))

| Woodenpints91 a răspuns:

Care plânge măsa-i crvă.

P.S. Nu-mi puneţi cruce.

| RAY a răspuns:

Ca nu exista viata de dupa, sa profite de fiecare clipa traita la maxim, sa gandeasca rational si sa iubeasca cunoasterea

| DDCC a răspuns:

Aș scrie: Vă mulțumesc pentru tot ce mi-ați oferit pe lumea asta, realitatea asta crudă, că am reușit să cunosc prietenia adevărată, că am fost îndrăgostit orbește odată în viața mea pe acest pământ și că voi iubi mereu acea persoană, va fi mereu în sufletul meu chiar dacă acesta va aparține diavolului de acum încolo. Doar eu sunt de vină pentru tot răul cauzat celor dragi și îmi asum răspunderea pentru ce am făcut. Vreau ca cea pe care am iubit-o mereu să fie foarte fericită în continuare, ca prietenii mei să o ducă cât mai bine, să nu îi afecteze gestul pe care l-am făcut ci pur și simplu să își continue viața ca și cum eu n-aș fi existat vreodată pe acest pământ. Dacă v-am supărat/enervat vreodată vă implor să mă iertați însă nu mai rezistat să trăiesc o secundă cu inima sfâșiată, trăiți voi și pentru mine! Semnat, un suflet pierdut în ale întunericului. Și aș ascunde biletul să nu-l găsească nimeni, să nu-i pară rău nimănui de mine, de ce am făcut, să simtă milă pentru mine. Cam așa ceva.

| WhatheWow a răspuns:

Cu ipocrizie as scrie asa :
Viata e frumoasa!
Cu nostalgie :
Am trait clipe frumoase! si asa mai departe dar ca mesaj care sa ma reprezinte :
Daca nu am putut alege cand, unde si cum sa ma nasc, cel putin am putut alege cand, unde si cum sa mor!

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

In primul rand nu stiu cine ar dori sa ma auda.Care lume? Pe cine intereseaza? Astea sunt efemeritati...

| KristalPop a răspuns:

De ce?
Vrei să te sinucizi?
N-aş scrie nimic, pur şi simplu aş face ce e de făcut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce rost ar mai avea sa las vreun bilet ma sinucid si gata cui dracu ii pasa pana la urma... nimanui