| TeenagexD a întrebat:

Daca baiatul cu care ati fost impreuna, iar acum sta cu alta...
INCA IL MAI PLACETI, ce ati face?
Mentionez ca atunci cand a aflat ca il plac, a renuntat la acea fata, cu care a fost impreuna si INAINTE, iar. din cauza unor certuri cu mine, a revenit la fosta relatie. oh go on

2 răspunsuri:
| paulaaaaa a răspuns:

Eu as fi indiferenta cu el, adica zic ca daca mai tine la tine, il va durea atunci cand nu il vei baga in seama. si daca nu il va durea...inseamna ca nu mai are rost sa iti mai faci sperante la el pentru ca nu tine la tine. Bafta :*

| Xtadelo a răspuns:

Ce tip nehotarat laughing Renunta la el.