| crity112 a întrebat:

Am o relatie de 9 luni, eu am 17 ani si ea 16, ea a avut o relație mai mhm, băiatul si-a cam batut joc. In prima luna vorbea mult de el, se vedea ca n-a trecut peste, am avut si certuri pe discutia asta, au trecut lunile, au fost multe momente frumoase, recent aflat ca ea ii deschidea snapurile lui, am avut o ceartă pe tema asta si ea a zis ca nu o intereseaza si ca deschidea asa. A trecut si dupa a revenit iar discuția asta si ne-am certat si mai rau, ea spunând intr-un final ca voia să vadă ce face ca nu stiu ce, ea ma iubeste pe mine mi-a demonstrat asta, dar nu stiu ce sa zic, astept niste păreri

2 răspunsuri:
| AndreeaWTS a răspuns:

Nu, nu te iubește.
Ești doar așa, un fel de compensare, un fel de "în loc de altceva".
Dacă te-at iubi, ar avea ochi doar pentru tine, n-ar interesa-o ce mai face fostul.

| Daz01 a răspuns:

Sunteți mici și destul de imaturi și este evident că ea nu a trecut peste fostul. Dacă ești ok să stai așa în relație e ok, poate într-o zi va conștientiza că nu e ok ce face și poate se va opri. Eu unul nu aș putea accepta o astfel de situație. Succes