| iwannabeperfect a întrebat:

Daca bei ceai de schinduf fara consultarea medicului (schinduful conține estrogen si e posibil sa ajute la mărirea sanilor) poti sa-ti afectezi organismul? Poti face cancer uterin sau ceva( am citit pe un site). Funda** m am hotărât sa incerc asta deoarece sunt foarte complexata, multumesc

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Daca nu esti insarcinata, cica nu ar fi contraindicatii. Bine-inteles, a se bea cu moderatie, asa cum trebuie facut cu orice lichid.

Daca vrei sa te ingrasi, poate e mai sanatos sa mananci seara nuci si sa mai adaugi o salata cu cateva linguri de ulei de masline.