| NatureSelf a întrebat:

Daca chestia cu mitingurile vor continua, cati dintre voi ati fi de acord ca macar in week end sa sprijiniti aceste mieetinguri, care de fapt in parte este pentru viitorul a tuturor romanilor. si cati sunteti de acord cu schimbare? ca-ti va multumiti cu asta

2 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Protestatarii nu protesteaza pentru schimbare. Protesteaza pentru demisionarea lui Basescu si Guvernului Boc, insa vor venii altii. Tara este intr-un continuu schimb de putere, insa oricand se va fura la greu. Este nevoie de o schimbare MAJORA, daca vrem sa ducem tara spre plus.

| NatureSelf explică (pentru Kanghu):

Schimbarea sta in mainile noastre, iar cand natura umana se dezvaluie, cel care si-a batut joc, va plati,