| Eu4EverX a întrebat:

Daca cineva are datele mele personale de pe buletin poate sa imi faca vreun rau cu ele? Cineva mi-a cerut datele pentru un job dar nu sunt sigura poate si ceva excroc vreau sa imi spune-ti mai exact ce poate sa faca cu ele.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se pot folosi la o bancă sau un furt de identitate!
Pa, pa.

| cipster007 a răspuns:

Absolut nimic. stai linistita. date despre cnp serie de buletin si altele se pot afla de oricunde. atata timp cat nu are semnatura ta sau pinu de la card sau altele nu are ce sa faca:-J