| kikirikikikiki a întrebat:

Daca cineva iti da o palma peste fund, cum reactionezi?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Reactionez negativ

| positivity a răspuns:

Desigur, niciodată nu am fost o persoană care agreează aceste gesturi prostești!
Și în orice caz, l-aș lovi și eu, însă peste față!

| zurick a răspuns:

Ori ii dau una (dar in alta zona) ori ma iau de masa

| Moisie a răspuns:

Ii tragi o palma (dar una nu prea tare)!
Asta pentru ca sa stie ca nu permiti una ca asta, pentru ca numai curvele se bat peste fund, si cred ca tie nu-ti place sa fi tratata ca fiind una!
Sau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu am sa sar in sus de bucurie, ha ha hahaha mi-a dat ala cu palma la cur, il fac nesimtit si-mi vad de drum

| CVane a răspuns:

I arunci un genunchi la testicule.
Nu il bagi in seama.
I dai si tu o palma peste fata.
Si in cel mai rau caz plangi.(glumesc)

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Îl trimit undeva...

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Salut!winking
Daca-ti place si esti genul ii zambesti,apoi pleci, ca sa creezi mister happy. Daca vrei sa ''te iei de el'', intoarce-te si da-i o palma peste fata, dar nu prea tare. Sau poti sa-l injuri de toti sfintii si de toata familia, dar nu exagera. Faci cum doresti!
Bafta happy!

| Malinutza99 a răspuns:

Pai... ma enervez, dar daca vad ca este in gluma rad si eu cu cel care m-a lovit.

| Ioana300 a răspuns:

Ii dai una, peste fata!

| Anita24Bonita a răspuns:

Daca iti place zambesti
daca nu il injuri de toti sfinti...

| Wappow a răspuns:

As face ca negru asta :P http://www.youtube.com/watch?v=MBU47K854g0

| Elenutza44 a răspuns:

Il iei la palme laughing si il injuri putin..si o sa inceteze