| flory9787 a întrebat:

Cand iti da cineva o palma peste fund cum reactionezi? :lol! rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| BbqOmgWtf a răspuns:

LoL! Pai te uiti la el/ea si daca te tine, ii tragi o privire din aia arzatoare (in sensul bun/rau) cum vrei tu. Sau daca te tine, ii tragi inapoiwinking tongue (FUNDISSA ca am avut curaju sa rasp?)

6 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Ignor.straight face Altfel as da impresia ca imi place si mai vreau.

| Nymphetamine a răspuns:

@SweeTCakeS: Cat de panarama sa fii ca sa faci asta? straight face

| Dennys1521 a răspuns:

Curvele de la mine din clasa, reactionau si ele cand isi aminteau.
daca nu vrei sa te creada lumea o curva
mai bine nu esti de acordtongue

| BbqOmgWtf a răspuns:

Nymphetamine: Eo nu's panarama, eu dau raspunsuri de panarama tonguewinking priceput? laughing

| Aylee a răspuns:

Poate a dat in gluma, asta is gesturi facute de adolescenti...

| bibitza_7911 a răspuns:

Eu sincer m-as enerva si i-as da o palma peste fata.