| Valentina1233 a întrebat:

Daca cineva spune : Te vreau!
Si va cunosteti doar de cateva zile ce raspunzi?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Ii spui ca si tu sau ca nu inca, in functie de ce simti sau ce nu simti pentru el. Daca esti nehotarata spune`i ca va trebui sa mai astepte. Daca tot insista, probabil doar asta vrea de la tine si nimic mai mult.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca vrea sex, asta inseamna te vreau valentina

| OnuOnulică a răspuns:

Probabil e vorba de vreo ironie. Nu poți iubi și vrea pe cineva atâta timp cât îl știi de 2 zile, e mult prea puțin.

| Drimmero a răspuns:

Inseamna ca te vrea neaparat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e bine sa vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il intrebi daca este o gluma sau daca a vorbit serios. Daca a vorbit serios, nu ai ce discuta cu persoana aia, asta daca nu esti la fel ca si el, iar eu cred ca nu!

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Ii raspunzi ce vrei tu.

| Cristina12457 a răspuns:

Un pumn în cap îți dau. Asta trebuie să spui

| iron86 a răspuns:

Daca va cunoasteti de atatea zile nu prea cred ca o sa fie o relatie de durata! Trebuie sa spui NU sunt sigur ca nici macar nu il cunosti asa bine! Asa sunt uni baieti abia cunosc o fata si ii spune toate tampenile! Deci clar ii raspunzi ca tu nu il vrei si atat.