| anonim_4396 a întrebat:

Helău people-șilor! It is I. I am back.
Anumiti utilizatori ma stiu ca si AnimeLover95, altii ca si Morikawa Kuroko, altii ca ambele denumiri, dar am decis sa imi schimb numele din nou acum cateva zile si sa mai dau si eu o fuga pe aici ca nu am mai fost de... ceva (*ahem* mult) timp.
Deeeeci, cei care ma cunosteti deja, ce mai faceti? Cum mai e viata voastra?
Cei care nu ma cunosteti, well hello!

26 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

| Drimmero a răspuns:

Hai salut! Lume noua, nu te-am mai vazut de multa vreme. Ce sa zic, in principiu sunt ok, nu am de ce sa ma plang, bine sanatos (sper), mental o duc bine, profesional e ce trebuie, sunt intr-un moment relaxant si bun al vietii, sanatate sa avem ca in rest le obtinem pe toate sau cat mai multe. tu ce mai zici, mai traiesti?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Ohooo, ia uite pe cine avem noi aici. Ma asteptam ca tu sa fi unul din cei care raspund, dar nu ma asteptam sa fi chiar primul. Ma surprinzi intr-un mod placut.
Ma bucur ca esti bine.
Hahaha, da, mai traiesc.
Si eu sunt intr-un moment fericit al vietii, intr-un fel. Trecusem printr-o perioada grea (mental), dar acum sunt foarte ok si chill.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Mai conteaza daca raspunzi primul, al 2-lea sau al 15-lea? Am vazut notificarea si aia a fost. Ma bucur si eu ca totul e pe fagasul normal, erai mai stresat de fel din ce imi amintesc

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Oooo it's been a while.

| Catrice a răspuns:

Who r u? laughing

| raMLesS a răspuns:

Nici eu n-am mai fost din 2019 sau 2018 cred

| siriusblack98 a răspuns:

Marfa...Nu am auzit niciodata de tine.

| ShaOfHatred a răspuns:

Oooo, long time no see. Mă gândeam de unde te am în lista de prieteni și acum văd că ești AnimeLover95.
Well, acum am apărut și eu pe aici, după 3 ani. Meh, nu s-au schimbat multe

| Drimmero a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Contul asta inca mai traieste, te confundasem cu altcineva acum ceva timp. Nici pe tine nu te-am mai vazut de ceva vreme, reuniunea isi are locul usor-usor

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Drimmero):

Miră-te că mai trăiesc eu nu contul rolling on the floor)
Facem reuniune, sau?

| Drimmero a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Ai dus-o rau? Chiar ma mir ca inca te mai vad, ma bucur de revedere.

Habar nu am daca facem, suna chemarea, da de veste

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Tu azi îi revezi pe toți. Ce se mai aude cu grupul ăla caterincă?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Sa stii, sambata e mereu speciala. Care grup?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

De Discord.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Servere mai sunt dar sunt inactive, ce a fost asta-vara nu o mai fie, nu intra lumea, nici macar trolli nu mai vin, trebuie promovari constante facute, m-a intrebat lumea de tine de destule ori.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Păi normal că era mai interesant că eram eu acolo. Eh, a întrebat. Doar tu te întrebai singur.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Si faceai figuri ca nu vrei sa intri, anxiosule. Am nimerit si persoane misto pe acolo, adica chiar te si distrai. Da ma, chiar m-au intrebat de tine, fara misto ti-o zic...iar pentru " Doar tu te întrebai singur." o sa zica lumea ca suntem aceeasi persoana

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Păi normal că suntem. Bipolaritate.
Nu prea îmi plac oamenii în general. M-am distrat un timp. Dar ocupa mult timp. Atunci mai făceam și altele.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Neah, suntem mega diferiti, dar cu toate astea ne avem ca fratii din alta mama, mai lasa dracu stresul, invata-te sa te doara si in lupa.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Drimmero):

O duc rău*, să nu vorbim la trecutwinking
Și eu mă bucur că te revăd pe aici. Se adună veteranii reîntorși din război rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Toti o duceti rau perioada asta? Sentimentul e reciproc

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Drimmero):

Măcar ne înțeleg unii pe alții sad

| Dragosdoar a răspuns:

Salut. Nu prea sunt ok, ma uit siderat ca in aceasta pandemie se face totul pe dos, cum nu trebuie