| CandyI a întrebat:

Daca dansez,muschii se vor dezvolta mai bine sau...voi avea vreun efect benefic? Ideea e ca sunt moale ca o gelatina si nu vreau sa slabesc neaparat, ci doar sa imi tonifiez muschii daca ma intelegeti happy Pareri?

Răspuns Câştigător
| IthinkIly a răspuns:

Păi vei avea un efect benefic din toate punctele de vedere.
Nu vei mai fi o *gelatină * laughing Vei fi ok.
Te vei tonifia în totalitate, depinde ce fel de dansuri ai vrea să practici sau practici.
O să-ți placă, vei obosi mai greu, poate cu timpul vei putea să faci un twerk d-ăla cum numai negresele-l fac laughing (dacă ești fată )
Fundă?big grin

1 răspuns:
| Blamely a răspuns:

Da, categoric dansul te va ajuta, în special cu mușchii picioarelor (evident).