| LoveForShania a întrebat:

Daca dau cu pumnul intr-un geam, si, logic, ma voi taia cu cioburile, se poate sa ramana cicatrici, oricat de mici ar fi ele? Sau, se vindeca greu, ori raman ranile mult timp, adica se vad semne care trec greu? Doare tare?

1 răspuns:
| neo787840 a răspuns:

Nu raman semne.Asta depinde si de cat de mari sunt taieturile.
Ori ai vreun gand? Puna si tu o manusa in mana daca ai de gand sa dai cu pumnul in geam. Vezi sa nu nimeresti peretele