| love13 a întrebat:

Daca descarc videoclipuri de pe youtube cu real player si le pun pe telefon [black berry] platesc ceva? Vreau sa descarc videoclipuri dar mi frica ca poate platesc ceva. Dau Fundaaa.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| eL3cTr0 a răspuns:

Nu platesti nimic, nu ai cum sa platesti. Youtube este un site gratuit chiar daca nu are linkuri de downloadat poti downloada.Deci Nu nu platesti nimic.

2 răspunsuri:
| NoUseForAName a răspuns:

Nu ai ce sa patesti dragabatting eyelashes
Eventual nu o sa ti se vada videoclipul foarte clar, atata tot.

| express11 a răspuns:

Nu platesti nimic.descarca.