| Nana30 a întrebat:

Daca distribui pe facebook o poza de la o pagina printr-un mesaj privat...admini paginii sau celelalte persoane care se uita la distribuirile pozei pot vedea ce am vorbit eu cu accea persoane sau cui i-am distribuit poza printr-un mesaj privat...?

7 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Wow, personal nici nu credeam ca se poate asa ceva dar nu, nu cred ca se poate asta. Adica, e totusi privat. Dar ca sa fii sigur, mai bine ii trimiti link-ul... happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De ce te complici? Decupează poza cu Paint sau cu Snipping Tool și o poți trimite liniștită prin mesaj privat. Decupând-o, o separi automat de commenturile care însoțesc imaginea din pagina respectivului, care a postat-o inițial.

| Nana30 explică (pentru floresdemayo):

Deci se poate vedea convorbirea mea cu respectiva persoana?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă tu ai trimis unei persoane prin mesaj privat, linkul imaginii respective, acesta îl vede doar ea, căci mesajele ei sunt private, nu publice!
In schimb, dincolo, unde tu ai comentat si de unde ai preluat imaginea, îl pot vedea toți, depinde cum e setat, dacă e făcut public sau îl pot vedea doar prietenii din listă.

PS. Dacă ai purtat niște convorbiri de care acum te rușinezi, elimină-le cu "delete" și scapi de frământări.

| Nana30 explică (pentru floresdemayo):

Eu nu am trimis niciun link...am distribuit o poza direct in convorbire privata deoarece cand distribui o poza iti arata unde vrei sa o distribui : ''In cronologia unei persoane''..sau ''Intr-o convorbire privata etcstraight face Si ma framanta ca nu cumva cineva imi poate citi convorbirea ca, stii cand cineva distribuie o poza si o persoana normala poate vedea cine a distribuit poza sad

| floresdemayo a răspuns (pentru Nana30):

Tot ce distribui în privat nu vede nimeni. Așijderea, absolut nimeni nu îți va putea citi convorbirea!

| revers1 a răspuns:

Buna. Nana stie ce zicewinking si mie mi se intampla exact la fel. Am pagina mea de facebook si cineva m-a pus admin la pagina lui dar daca vorbesc ceva pe privat pe facebook-ul meu apare si pe cea care am admin. Tocmai asta e problema cum sa facem sa nu mai apara de pe pacina noastra pe cea care suntem admini