| anonim_4396 a întrebat:

Daca doriti sfaturi pentru relatiile voastre de iubire puteti sa ma intrebati ( am ajutat destule cupluri sa isi gaseasca jumatatea ) Am Experientza

Astept intrebariile voastre cu drag

2 răspunsuri:
| crysty97 a răspuns:

Nu am nevoie de nici un "sfat" dar daca chiar as avea nevoie nu as asculta pe cineva care scrie experienta cu "tz"
sau pe cineva care il cheama doctor love
sau pe cineva care se plictiseste si spameaza TPU aiurea

| EAlice a răspuns:

rolling on the floor)) Tui vorbesti serios? DoctorLove de pe internet laughing draguta ideea. Chiar as vrea sa stiu cate cupluri ai lasat in urma ta.