| anonim_4396 a întrebat:

Daca esti fata si faci pentru prima oara dragoste poti face hemoragie interna? Si daca da, de ce?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu. Acele picaturi de sange care apar la pierderea virginitatii (primul raport sexual cu penetrare ) sunt de la ruperea himenului. Nu e de speriat.

| corbulalbrosu a răspuns:

NU. In nici un caz. Nu exista nicio posibilitate de a se produce/intampla asa ceva. Dintrun motiv extrem de simplu, vaginul nu are legatura cu abdomenul sau toracele. Nici in cazul unei penetrari in anus nu este posibil sa se produca asa ceva. big grin

| Ofatacuvise a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Aha, pentru ca am o cunostinta care a facut dragoste si era pe stop si a facut hemoragie interna...

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Ofatacuvise):

Presupun ca nu esti in stare sa-ti dai seama de enormitatea unei astfel de afirmatii, presupuneri sau....convingeri. Nu exista absolut nicio legatura intre menstruatie (sangerarea lunara) si o eventuala hemoragie interna fiindca nu se poate face nicio asociete intre doua lucruri care nu ai legatura una cu alta.

| amyleemuffly03 a răspuns:

Nu,nu poți face hemoragie internă happy
Fata poate face dragoste liniștită pentru prima oară