| Apy a întrebat:

Daca eu as pune reclame pe blogul meu sa zicem ca nu ar da nimeni clik nu castig bani(asta stiu) dar trebuie sa dau bani?

Răspuns Câştigător
| Arrum a răspuns:

Daca pui o reclama pe blog nu iti cere nimeni bani, dinpotriva poti face bani din reclama google adsense. Spooooor la click-uri si la vizitatori...Bye!

3 răspunsuri:
| fryekid a răspuns:

Nu, nu trebuie sa dai bani.

| RoirraaaW95 a răspuns:

Pai daca nu da click nu ai cum sa castigi

| Alexx2533 a răspuns:

Intra pe http://stiisitu.blogspot.com si vei afla acolo mai multe despre cum poti sa faci bani pe internet(Google Adsense/Afiliere/YouTube etc...