| Cosmin111Iustin a întrebat:

Daca eu vreau să mă fac motociclișt dar tata vrea să mă fac sofer ce fac?(Se tot opune)Mai ales că zice că mă bate pănă îl iau, nici nu mă găndesc cănd o să vină timpul să îl iau):

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E mai bine sa ai B decat motoreta pentru ca e mai sigur in masina in caz de accident leziunile sant mai mici si sansele de a trai cresc

| aditimus a răspuns:

De ce nu le iei pe amandoua si a si b?
Faci ce iti place si faci si placerea lui...

| aneliram a răspuns:

De ce nu te faci si motociclist si sofer, iti va prinde bine. Sigur nu te bate, asa sunt parintii. Parintii chiar iti vor binele, chiar daca pe moment ti se par exigenti.