| M.T a întrebat:

Daca fac cate 50 de abdomene in fiecare seara in cat timp va da resultate? si abdomenele corect se fac cu genunchi intinsi sau indoiti?

Răspuns Câştigător
| Orannginna a răspuns:

Pai daca vrei pentru slabit, nu se poate doar cu sport sau doar cu dieta. Astea doua trebuiesc combinate. Daca vrei sa le faci insa pentru intarirea musculaturii, cred ca e ok cum a spus si @deya, si intr'o luna maxim vei vedea rezultatele. Corect se fac cu genunchii intinsi, mainile la ceafa, iar atunci cand te ridici, sa formezi unghi de 90 grade. happy

5 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Se vad intr-o luna rezultatele.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Pai intr-o luna vei observa cevawinking Insa cu abdomenele nu dai decat putin jos, cu abdomenele mai mult ti se intareste abdomenul. Eu fac abdomenele cu picioarele pe scaun inainte faceam cu genunchi indoiti.

| kennyisdead a răspuns:

Intr-adevar, in jur de o luna o sa observi rezultate, dar sfatul meu e sa maresti numarul de abdomene in fiecare zi-de exemplu, daca 2 zile faci 50 apoi, urmatoarele 2 zile faci 55, si tot asa)
Si e mai bine sa nu le faci chiar inainte de culcare, pentru ca o sa ai prea multa adrenalina si o sa-ti fie greu sa adormihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neah si eu am avut burtica si in 2 saptamani am scapat de ea happy eu mi-am format si abdomenu bine. incepe cu 50 si maresti in fiecare seara cu 10 max 20 eu asa faceamwinking. si un regim bun. daca ai timp ziua alearga macar 1 km. si mai e ceva daca vrei sa arati bine trebuie sa lucreri cu toti muschi nu decat abdomenu, cat termini abdomenele incepe sa faci flotari. Si niste exerciti pentru picioarewinking. ca sa arati bine la sfarsit :X

| d3v1l_6594 a răspuns:

Deci pentru a face abdomene corecte trebuie sa ai neaparat picioarele indoite de preferat puse pe un scaun pat sau mai stiu eu ce rezultatele se vad cam intr-o luna daca faci cate 50 60 de 2 ori pe zi