| Cezarus a întrebat:

Daca fumez dar nu trag aer pana in plamani, ci doar in gura, imi dauneaza? Dau funda celui mai explicit raspunshappy

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Normal ca dauneaza.Fie ca vrei sau nu,acele substante toxice(printre care si nicotina,acidul ciahidric si gudroane)afecteaza esofagul,mucoasa nazala,laringele,faringele, arterele, si inevitabil si plamanii.mai pe scurt, intregul sistem respirator. Fumatul in exces poate duce la cancer sau arterita.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce să mimezi fumatul când foarte bine nu ai mai fuma deloc?
Faci cancer în gât!
Pa, pa.

| TSO7 a răspuns:

Din cate stiu eu e chiar mai rau daca nu tragi in piept. Nu stiu cat e de adevarat dar asa spune lumea.
Mai bine nu fuma nici cum.

| Malphas a răspuns:

Daca tragi doar in gura, inseamna ca nu fumezi, ci pufai. La sanatate nu iti dauneaza, dar reputatiei dauneaza destul de grav, daca intelegi ce vreau sa spunwinking.

| BeautyTeacher a răspuns:

Da faci cancer la gat daca fumezi 8 luni continuu ca aici
http://www.google.ro/......tp?/imgres
daca nu merge poza scrie pa gugal cancer la gat si da la a 2-a poza

| Robert_2986 a răspuns:

Da,din cate am auzit este posibil sa faci cancer...