| raduspace10 a întrebat:

Daca fumez iqos in camera noaptea, risc dimineata sa simta mirosu ai mei?

4 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Fumeaza pe geam, cu capul afara si gata, ai scapat de miros.

| BogdanBz a răspuns:

Cam da. Mirosul de tigara se poate impregna in haine, lucruri de prin camera. Deschide geamul si fumeaza langa el, daca tii neaparat sa fumezi in casa.

| andrada2222 a răspuns:

Ce-i drept este ca tigara iqos nu miroase ca o tigaa obisnuita dar tot se simte mirosul dar incearca sa o aprinzi la un geam

| Viorel47gk a răspuns:

Da se v a simti! Poate doar daca lasi geamul deschis noaptea sau dai cu ceva parfum in camera v a disparea mirosul pana dimineata